Alıntı: Potansiyel Liderlerin ve Halkın Proje Oluşturup Destek Olabilecekleri Platform

 http://www.yenibirlider.com/ Sitenize yolladığım mailin elinize ulaşmasını garantilemek için bu maili yazıyorum. Gönderdiğim maili aşağıda tekrar yazıyorum. En derin sevgi ve saygılarımla.

Potansiyel Liderlerin ve Halkın Proje Oluşturup Destek Olabilecekleri Platform

Lider adaylarının kendi projelerini oluşturacakları, oylamaya sunabilecekleri, destek isteyebilecekleri; projelerinde tıkandıklarında çözüm önerisi, iş gücü yardımı ve maddi yardım (öncelikle platform kullanıcılarından) ve hayata geçen projelerinden kamuoyunu haberdar edebilecekleri bir platform oluşturmamızı rica ediyorum.
https://www.hayalatolyem.com/ ve  http://www.kickstarter.com/ ‘ın olumlu yönlerini sentezlemek hayal atölyesi’nin ortak proje yaratımı ve kickstarter’ın halkın projeye maddi olarak destek olabilmesi özelliklerinin birleşimi çok olumlu sonuçlar doğurabilir.
Bu sitelerden üstün özelliklerimiz proje konularının kullanıcılar tarafından sisteme sunulması “hayal atölyesi” adlı site hem konuyu kendisi belirliyor hem de projenin gidişatını duraklatıyor (Proje miktarı ve orantılı olarak çözülmesi gereken problem ne kadar fazlaysa o kadar aktif bir topluluk oluşabilir.) Sorun çözmeye istekli milyonlarca bireyimiz her gün bulmaca çözüyor,bu platformu tanıtırken global ve yerel sorunları çözmenin bulmaca çözmekten farklı olmadığı algısı oluşturulduğunda halkın vizyonumuzu paylaşması sağlanabilir.
Halkın yayınlanan projelere destek olabilmesi, kickstarter’da sadece maddi destek ihtiyacı vurgulanıyor biz hem beyin gücü hem iş gücü hemde maddi yardım seçeneklerini oluşturabiliriz. Proje sahiplerinin ve siteyi kullananların Projelerdeki tıkanmalara ve geliştirme aşamalarında, kendi çözüm önerilerini sunabilmeleri sisteme ulusal düzeyde bilinirlik ve sahiplenme etkisi yaratabilir.
Oluşturacağımız Site ve Platform ile Koç Üniversitesi Startup yarışmasına katılırsak büyük ihtimalle kazanırız ve tanıtım faaliyetlerimize güçlü bir başlangıç yapabiliriz.
Her türlü soru ve öneriniz için bana ulaşabilirsiniz.
En derin sevgi ve saygılarımla.

 

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s