Highly Efficient Electric Santral / Perpetual Motion Machines (Hypothetical )

3 Boyutlu ayrıntılı tasarımı “skp” formatı biçiminde buradan download edebilirsiniz. Full design avaliable here; You can download it here.

electric santral design new generation (2)

We can use this technics on our project.

We can use this technics on our project.

electric santral design new generation (3) electric santral design new generation (4) electric santral design new generation (5) electric santral design new generation (6) electric santral design new generation (7) electric santral design new generation (8) electric santral design new generation (9) electric santral design new generation (10)

3 Boyutlu ayrıntılı tasarımı “skp” formatı biçiminde buradan download edebilirsiniz. Full design avaliable here; You can download it here.

  Amacım Nükleer ve Termik Santrallere alternatif olabilecek “Temiz Enerji Kaynağı” oluşturmak. Akarsu kaynağı olmadığı için Hidroelektrik Santrali kurulamayan yerlerde, enerji ihtiyacını verimli ve temiz bir şekilde karşılayacak tasarımlar geliştirebiliriz.
  

Skp formatında ki dosyayı http://www.sketchup.com/ sitesinden bedava bir şekilde indirebileceğiniz programla 3 boyutlu olarak görüntüleyebilirsiniz.

Başlangıçta çok az enerji ihtiyacı ile harekete geçen ve kendine yetebilen (dışarıdan enerji ihtiyacı gerektirmeden) yüksek verimli bir elektrik santrali dizayn etmek;

 “I want to build a electric santral,where no water area. Shall we make it together? “You can download it here. File name: Very Efficient Electric Power Plant Design

Perpetual Motion Machines (Hypothetical )

Plazma teknolojisi ile geliştirilmeye çalışılan farklı bir tasarım da burada.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s